Jesteś entuzjastą sportu i lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu? Z pewnością docenisz zalety innowacyjnych zegarków Garmin Fenix. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wielofunkcyjne modele dostosowane do Twoich potrzeb. Poznaj ich najważniejsze cechy i usprawnij swój plan treningowy już teraz.

Zegarki Garmin Fenix

Co oferują zegarki Garmin Fenix?

Kompaktowa elektronika to w dzisiejszych czasach nierozłączny element branży fitness. Nowoczesne zegarki Garmin Fenix to nie tylko możliwość śledzenia tętna, odległości czy tempa biegu, ale również zaawansowany system nawigacji GPS. Od teraz możesz śledzić przebieg trasy, zapisywać punkty kontrolne i porównywać swoje osiągi.

Sportowe zegarki coraz częściej umożliwiają słuchanie muzyki. Taką funkcję docenią osoby, dla których telefon podczas treningu to zbędne obciążenie. Wykorzystanie światła słonecznego do ładowania urządzenia to gwarancja, że bateria nie rozładuje się w najmniej oczekiwanym momencie.

Połącz Garmin ze swoim smartfonem i pozostań w kontakcie z najbliższymi. W ten sposób będziesz na bieżąco z wiadomościami nawet bez wyciągania telefonu z kieszeni czy plecaka. Z takim udogodnieniem już nikt niepotrzebnie nie zawróci Ci głowy podczas treningu.

Zegarki sportowe Garmin – dla kogo?

Uprawiasz narciarstwo, surfing albo wspinaczkę? Aktywność fizyczna w ekstremalnych warunkach to żadna przeszkoda. Garmin Fenix to przede wszystkim solidna konstrukcja odporna na wstrząsy, wysokie temperatury i wodę. Co więcej, do każdej z tych i wielu innych dyscyplin stworzono dedykowany profil, który uwzględni najważniejsze parametry treningu.

Nowoczesny, minimalistyczny design sprawia, że właściciel zegarka bez problemu może z niego korzystać nie tylko podczas treningu, ale również w życiu codziennym. Modele Garmin Fenix dostępne są dla kobiet i mężczyzn. Ich cena w zależności od modelu i ilości udogodnień mieści się w granicach 1500-4000 złotych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl