Bieganie to Twoja pasja? Z pewnością zależy Ci na precyzyjnym pomiarze dystansu, tempa i tętna podczas wysiłku. Te i wiele innych udogodnień oferują sportowe zegarki Garmin Forerunner. Udoskonal swój trening i śledź postępy z wielofunkcyjnymi gadżetami dla sportowców. Dowiedz się o nich więcej.

Zegarki Garmin Forerunner

Garmin Forerunner 955 Solar / Czarny [010-02638-20] Garmin Forerunner 955 Solar / Czarny [010-02638-20]
Producent: Garmin
Cena: 2 189,00 zł
zobacz więcej
Garmin Forerunner 265s Mleczny kwarc [010-02810-14] Garmin Forerunner 265s Mleczny kwarc [010-02810-14]
Producent: Garmin
Cena: 2 149,00 zł
zobacz więcej
Garmin Forerunner 955 / Mleczny kwarc [010-02638-31] Garmin Forerunner 955 / Mleczny kwarc [010-02638-31]
Producent: Garmin
Cena: 1 889,00 zł
zobacz więcej

Zegarki Garmin Forerunner – przegląd funkcji

Nieistotne czy jesteś profesjonalistą, czy uprawiasz sport hobbistycznie. Nowoczesne smartwatche oferują funkcje, które wpłyną na jakość treningu bez względu na Twój poziom. Zegarki Garmin do biegania poprzez liczenie spalonych kalorii i analizę techniki biegu pomogą Ci w utrzymaniu najlepszej formy.

Moduł GPS to możliwość śledzenia lokalizacji na bieżąco i zapisywania tras. Takie rozwiązanie pozwala na eksplorację nowych terenów bez obawy o to, że zbytnio oddalisz się od punktu startowego.

Wielu amatorów nie docenia wpływu stanu psychicznego i dyspozycji organizmu na jakość treningu, co utrudnia samorozwój. Zegarki Garmin do biegania oprócz śledzenia postępów i osiągów monitorują:

  • poziom stresu,
  • jakość snu,
  • skuteczność regeneracji.

Co więcej, w przypadku zbyt wysokiego lub niskiego tętna otrzymasz powiadomienie. Dzięki tym danym wiesz, że Twój stan zdrowia jest na właściwym poziomie. To z kolei przełoży się na komfort psychiczny i efektywność wysiłku.

Dlaczego warto mieć zegarek do biegania?

Smartwatche do biegania to kompaktowe urządzenia o niewielkiej wadze, które kilkoma kliknięciami połączysz ze swoim smartfonem. Od teraz nie musisz martwić się o uciążliwe podczas treningu sprawdzanie telefonu. Wszystko, czego potrzebujesz, znajdziesz na swoim nadgarstku.

Zastanawiasz się nad kupnem zegarka Garmin Forerunner? Cena obejmuje również elektronicznego trenera wbudowanego w urządzenie. W specjalnej zakładce znajdziesz cenne wskazówki od ekspertów i plany treningowe dostosowane do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z ofertą naszego sklepu i przebiegnij przez życie z Garmin Forerunner.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl