Prowadzisz aktywny tryb życia? Postaw na dobre gadżety dla sportowców. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zegarek Garmin Tactix. To wyjątkowy produkt, który sprawdzi się w trakcie treningów i uprawiania różnego rodzaju sportów. Zapewniamy korzystną cenę i dokładny opis funkcji, dzięki czemu szybko zdecydujesz, czy ten czasomierz jest odpowiedni dla Ciebie.

Zegarki Garmin Tactix

Taktyczny smartwatch z nawigacją

Jedną z największych zalet Garmin Tactix jest bezpośrednia nawigacja oparta na światowej bazie danych lotniczych. To urządzenie pozwala łatwo odnaleźć się na każdym kontynencie. Użytkownicy mogą ustawić zdalne pozycje geostrategiczne, które będą używane do dalszego procesu nawigowania. Praktyczną opcją jest również korzystanie z raportów pogodowych.

Taktyczny zegarek przesyła informacje na temat warunków atmosferycznych i daje szansę na lepsze przygotowanie się do wyprawy terenowej. Informuje między innymi o prędkości wiatru, ciśnieniu biometrycznym i widzialności. Dane zbierane są z radarów wykorzystywanych przez lotników.

Solidny zegarek dla sportowców

Co ważne, czasomierze z serii Garmin Tactix są odporne na uszkodzenia. Ich konstrukcja spełnia normy wojskowe. Czas pracy baterii wynosi nawet do 28 dni, w zależności od wykorzystywania poszczególnych funkcji. Poprzez urządzenie użytkownicy mogą dokonywać płatności, odbierać połączenia i powiadomienia oraz słuchać muzyki. W zegarku taktycznym wbudowano latarkę z zielonym i białym światłem. Tryb nocny umożliwia synchronizację z noktowizorem.

Garmin Tactix w dobrej cenie

W naszym sklepie cena Garmin Tactix jest wyjątkowo atrakcyjna. Przygotowaliśmy specjalne propozycje dla sportowców i aktywnych osób, które spędzają dużo czasu w terenie. Zachęcamy do nabycia najnowszych modeli czasomierzy. Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci przy zakupie zegarka i szybko odpowiemy na wszystkie pytania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl