Pytania ?

Gdzie najlepiej kupić Garmin ?

  • W produkty marki najlepiej zaopatrywać się u Autoryzowanych Partnerów Garmin, mamy wtedy pewność pochodzenia produktów dzięki temu otrzymujemy pełną dwuletnią gwarancję. Zapraszamy do Salonu Garmin w Katowicach XULTRA.PL , oczywiście świadczymy również sprzedaż wysyłkową na najwyższym poziomie.

Gdzie naprawić zegarek Garmin ?

  • Aby poznać cenę wymiany należy skontaktować się bezpośrednio z infolinią techniczną firmy Garmin pod numerem telefonu +48 22 300 31 55. Nie można podczas takiej wymiany dopłacić do innego modelu. Zawsze jest to wymiana tego samego modelu na taki sam. Jeśli więc odsyłamy Fenixa 6 to wymieniony on zostanie na Fenixa 6.
  • Salon XULTRA.PL również świadczy pomoc w wymianie produktu za pośrednictwem serwisu Garmin, zgłoszenia serwisowe prosimy kierować na adres e-mail serwis@xultra.pl

Czy można zlokalizować zegarek Garmin ?

  • Jeśli zegarek został zgubiony, możesz skorzystać z funkcji Znajdź moje urządzenie (znanej również jako Znajdź mój zegarek) za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect w telefonie. Spowoduje to, że zegarek będzie wibrował i wyemituje słyszalny sygnał dźwiękowy pod warunkiem że znajduje się w zasięgu Bluetooth telefonu.

Jak sprawdzić czy Garmin nie jest kradziony ?

  • Jeśli kupujemy używaną nawigację czy zegarek Garmin warto zapytać sprzedawcę o numer seryjny. Dzwoniąc na infolinię techniczną Garmin +48 22 300 31 55 można sprawdzić czy zegarek nie został zgłoszony jako zgubiony czy kradziony i nie jest poszukiwany przez jego właściciela.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl