Garmin quatix 7X Solar Edition [010-02541-61]

Dostępność: OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ
Cena: 4 489,00 zł 4489.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02541-61

Opis

Opis

Dane techniczne

W pudełku

Instrukcja obsługi

OBIERZ SWÓJ WŁASNY KURS

Dzięki ładowanemu energią słoneczną multisportowemu smartwatchowi GPS quatix 7X – Solar Edition zyskasz wszystkie funkcje potrzebne na łodzi i przydatne na lądzie.
Rób więcej. Ładuj rzadziej. Ładowanie energią słoneczną pozwala uzyskać nawet 37 dni pracy baterii w trybie zegarka.
Doładuj baterię dzięki światłu słonecznemu, aby rzadziej ładować urządzenie.
Lubisz pozostać w kontakcie, gdy jesteś na wodzie. quatix 7 to właściwe rozwiązanie.
Przyciski lub ekran dotykowy — wybór należy do Ciebie. Używaj tradycyjnych przycisków lub nowego ekranu dotykowego.
Bez względu na to, gdzie się wybierasz, będziesz wiedzieć, gdzie jesteś dzięki mapom brzegowym i śródlądowym.
Wiadomości tekstowe i inteligentne powiadomienia odbierzesz bezpośrednio na nadgarstku.

BATERIA ZASILANA ENERGIĄ SŁONECZNĄ

Uzyskaj do 28 dni działania baterii w trybie zegarka z dodatkowymi 9 dniami przy włączonym ładowaniu energią słoneczną oraz do 89 godzin w trybie GPS z dodatkowymi 33 godzinami przy włączonym ładowaniu energią słoneczną.

Z MYŚLĄ O WYDAJNOŚCI

Wytrzymała i wysokiej klasy konstrukcja z zawsze włączonym wyświetlaczem o przekątnej 1,4″ z odpornym na zarysowania szkiełkiem szafirowym Power Sapphire™ i powłoką węglową. Wykorzystuje energię słoneczną, aby wydłużyć czas działania baterii.

EKRAN DOTYKOWY I PRZYCISKI

Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

Weź sprawy w swoje ręce.

SZEROKIE MOŻLIWOŚCI ŁĄCZENIA SIĘ

Smartwatch quatix 7X – Solar Edition łączy się ze zgodnymi ploterami nawigacyjnymi Garmin oraz zdalnie sterowanymi kluczowymi funkcjami wyświetlaczy wielofunkcyjnych, w tym zoomem mapy, skrótami nakładek, systemem stereo Fusion, autopilotem i innymi.

STEROWANIE AUTOPILOTEM

Nawet jeśli nie jesteś przy sterze, możesz sterować łodzią. Otwórz aplikację autopilota, aby zmienić kierunek, włączyć sterowanie wg wzorca i podążać trasą GPS.

SYSTEM AUDIO FUSION-LINK™

Steruj wbudowanym systemem rozrywki za pomocą zegarka dzięki wbudowanej aplikacji Fusion-Link™ Lite.

STRUMIENIOWE PRZESYŁANIE DANYCH

Wyświetlaj dane — w tym głębokość wody, prędkość obrotową silnika, wiatr, dane niestandardowe i inne — bezpośrednio na nadgarstku po podłączeniu quatix 7X – Solar Edition do kompatybilnych urządzeń na łodzi.

ALERTY I ALARMY

Aby zwiększyć świadomość sytuacyjną na wodzie, smartwatch quatix 7X – Solar Edition ostrzega o zmianach pływów i alarmie kotwicznym.

OZNACZANIE PUNKTÓW

Nie trzeba wracać do steru, aby oznaczyć lokalizację każdego udanego połowu. Użyj zegarka, aby umieścić punkty w ploterze nawigacyjnym z dowolnego miejsca na łodzi.

OPCJE FUNKCJI GARMIN SAILASSIST™

Zaplanuj i zwizualizuj swój start w regatach. Stwórz wirtualną linię startowa, aby zaplanować idealny moment i pozycję do startu. Asystent halsowania poinformuje Cię, czy jesteś przed czy za linią startu.

PROGNOZA DLA WĘDKARZY

Aplikacja ta, wykorzystująca bazę danych astronomicznych do śledzenia pory wschodu/zachodu słońca i księżyca, pozycji względnej do Twojej lokalizacji i innych parametrów, zapewnia sugestię dotyczące najlepszego dnia i pory na udane wędkowanie.

Zawsze wiedz, gdzie jesteś.

MAPY BLUECHART® g3

Zegarek quatix 7X – Solar Edition obsługuje najwyższej jakości mapy przybrzeżne zawierające zintegrowane dane Navionics.

OUTDOOR MAPS+

Subskrybuj mapy OUTDOOR MAPS+ aby uzyskać dostęp do zawartości premium pobieranej bezpośrednio do zegarka, takiej jak obrazy satelitarne i udoskonalone mapy topograficzne.

MAPY TOPOGRAFICZNE WIELU KONTYNENTÓW

Pobierz mapy TopoActive z całego świata, aby śledzić swoje podróże. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia łatwe ładowanie oraz aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

MAPY PÓL GOLFOWYCH

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 42 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania dotykowego i PlaysLike Distance.

MAPY SKIVIEW™

Pokonuj stoki dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView i wyświetlaj nazwy zjazdów oraz oceny trudności dla ponad 2000 kurortów narciarskich na całym świecie.

OBSŁUGA WIELU SYSTEMÓW GNSS

Możesz korzystać z wielu globalnych systemów nawigacji satelitarnej (GPS, GLONASS i Galileo), co ułatwia orientację w sytuacjach zbyt wymagających dla samego sygnału GPS.

MULTIPASMOWA ŁĄCZNOŚĆ SATELITARNA

Uzyskaj dostęp do wielu częstotliwości wysyłanych przez satelity nawigacyjne w celu poprawy dokładności pozycji w obszarach, w których sygnały GNSS są odbijane, słabe lub zazwyczaj się nie przebijają.

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

Zasługujesz na smartwatch, który za Tobą nadąży.

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów w hali, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

AKTYWNOŚCI – SPORTY WODNE

Poznaj statystyki aktywności takich jak narty wodne, wakeboarding, wakesurfing czy tubing. Te profile aktywności sportów wodnych umożliwiają wykrycie, czy jesteś w trakcie przejazdu czy czekasz na łódź oraz wyświetlenie poprzednich przejazdów podczas wykonywania aktywności i po niej w aplikacji Garmin Connect™ na smartfon.

FUNKCJE SURFINGOWE

Przygotuj się na jazdę na fali. Zegarek quatix współpracuje z aplikacją Surfline Sessions™, umożliwiającą filmowanie każdej pokonywanej fali kamerą Surfline. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je później obejrzeć i ocenić swoje akrobacje.

WYPRAWA ŻEGLARSKA

Użyj profilu aktywności wyprawy żeglarskiej, aby kontynuować przygodę jeszcze dalej, rejestrując wielodniowy rejs przy zmniejszonej potrzebie ładowania. Czujniki i akcesoria są wyłączone, aby zmaksymalizować czas działania baterii, nie rezygnując ze śledzenia lokalizacji GPS raz na godzinę.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Sprawdzaj zaawansowane pomiary treningowe obejmujące dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, dopasowanie biegu przełajowego, doradcę odpoczynku i inne dane.

ASYSTENT ODPOCZYNKU

Po każdym treningu czas regeneracji informuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu również o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Zegarek stale analizuje tętno w celu obliczenia poziomu obciążenia — nawet pod wodą.

ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU

Uzyskaj szczegółowy obraz snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wyświetlaj wszystkie te dane w specjalnym widżecie, który wyświetla wynik snu i analizy.

Wykrywanie drzemek

Zegarek automatycznie zarejestruje drzemkę, aby sprawdzić, jakie korzyści przynoszą one Twojemu organizmowi oraz ile czasu powinny trwać.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Sprawdź poziom energii organizmu Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

MONITOROWANIE STANU ZDROWIA

Korzystając z danych z różnych czujników biometrycznych, funkcja ta umożliwia szybkie monitorowanie codziennych trendów kondycji i samopoczucia.

ASYSTENT JET LAGU

Zminimalizuj skutki jet lagu za pomocą wskazówek dotyczących spędzania czasu na słońcu, harmonogramu snu i ćwiczeń podczas kolejnej długiej podróży. Wpisz szczegóły podróży do kalendarza w aplikacji Garmin Connect™ na smartfon i obserwuj sposób, w jaki Twój zegar biologiczny dostosowuje się do następnego celu podróży.

Łączność bez granic.

INTELIGENTNE POWIADOMIENIA

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

APLIKACJE MUZYCZNE

Pobieraj utwory i listy odtwarzania z konta w serwisie Spotify, Deezer lub Amazon Music (może być wymagana subskrypcja). Użyj bezprzewodowych słuchawek (do nabycia osobno), aby słuchać muzyki bez telefonu.

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Po sparowaniu zegarka i telefonu, wiadomość z Twoją lokalizacją może być wysłana do predefiniowanych kontaktów, ręcznie lub — podczas wybranych aktywności na powietrzu — automatycznie, dzięki funkcji wykrywania zdarzeń.

CONNECT IQ™ STORE

Pobierz niestandardowe tarcze zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store zgodnego smartfona.

Paski quickfit® pozwolą ci dopasować zegarek do swojego stylu bez użycia narzędzi.

Pokochasz te funkcje

Ocena jakości snu i statystyki
Czas pracy baterii (tryb zegarka)Up to 28 days/37 days with solar
ZAINSTALOWANE MAPY
Codzienne sugestie treningowe
Saturacja na podstawie pomiaru pulsoksymetru Tak (kontrola na miejscu i opcjonalna całodzienna aklimatyzacja i podczas snu)
Latarka LED
Garmin Pay™
WIELOPASMOWY GPS
Pamięć na muzykę
Ocena gotowości do treningu
Stan wytrenowania
Rodzaj wyświetlaczaCzytelny w słońcu, transreflektywny Memory-In-Pixel (MIP)
Ładowanie energią słoneczną
Ekran dotykowy
Klasa wodoszczelności zegarka 10 ATM

Ogólne

MATERIAŁ SOCZEWKIPower Sapphire™
Materiał ramkiTytanowy
ObudowaPolimer wzmocniony włóknem szklanym i tytanowa pokrywa tylna
Zgodność z opaską QuickFitW zestawie (26 mm)
Materiał paskaPasek silikonowy i tytanowy w zestawie
ROZMIAR KOPERTY (szer. × dł. × wys.)51 × 51 × 14,9 mm
Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:
Pasek silikonowy: 127–210 mm
Pasek skórzany i z tkaniny: 135–213 mm
Pasek z metalu: 135–225 mm
Masa89 g z silikonowym paskiem; 145 g z tytanowym paskiem (61 g, tylko koperta)
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.Średnica 1,4″ (35,56 mm)
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.280 × 280 pikseli
Kolorowy wyświetlacz
Opcja ustawienia dużej czcionki
Czas działania bateriiTryb zegarka: do 28 dni / 37 dni przy ładowaniu energią słoneczną
Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 90 dni / ponad 1 rok przy ładowaniu energią słoneczną
Tylko tryb GPS: do 89 godzin / 122 godzin przy ładowaniu energią słoneczną**
Wszystkie systemy satelitarne: do 63 godzin / 77 godzin przy ładowaniu energią słoneczną*
Wszystkie systemy satelitarne i wielopasmowe: do 38 godzin / 42 godzin przy ładowaniu energią słoneczną**
Wszystkie systemy satelitarne i muzyka: do 16 godzin
Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 213 godzin / 578 godzin przy ładowaniu energią słoneczną**
Tryb GPS wycieczki: do 62 dni / 139 dni dni przy ładowaniu energią słoneczną*

* Ładowanie energią słoneczną przy założeniu całodziennego użytkowania w tym 3 godzin pracy dziennie na powietrzu przy oświetleniu 50 000 luksów.
** Ładowanie energią słoneczną przy założeniu użytkowania przy oświetleniu 50 000 luksów.
Metoda ładowaniaŁadowarka ze złączem Garmin
Pamięć/historia32 GB

Cechy zegarka

Czas/data
Synchronizacja czasu przez GPS
Automatyczny czas letni
Budzik
Minutnik
Stoper
Godzina wschodu/zachodu słońca

Monitorowanie zdrowia i samopoczucia

Nadgarstkowy pomiar tętna (stały, co sekundę)
Średnie dzienne tętno spoczynkowe
Alerty nietypowo wysokiego tętnaTak (wysokie i niskie)
Rytm oddychania (24x7)
Wiek sprawnościowy Tak (w aplikacji)
Monitor energii Body Battery™
Całodzienne obciążenie stresem
Przypomnienia o relaksie
Minutnik oddychania relaksacyjnego
Sen Tak (zaawansowane)
Asystent snu
Wykrywanie drzemek 
Nawodnienie Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Funkcje zdrowia kobiet Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Zestawienie danych nt. zdrowia
Temperatura skóry
ASYSTENT JET LAGU

Czujniki

GPS
GLONASS
Galileo
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji
Wysokościomierz barometryczny
Kompas
Żyroskop
Akcelerometr
Termometr

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

ŁącznośćBluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
Sklep Connect IQ™ w urządzeniu
Powiadomienia Z Telefonu
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™)
Wyświetlanie obrazków z powiadomień na zegarku (tylko Android™)
Poranny raport
Kalendarz
Prognoza pogody
Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania
Sterowanie muzyką
Odtwarza muzykę
Znajdź mój telefon
Funkcja Znajdź Mój Zegarek
Pilot VIRB®
STEROWANIE TRENAŻEREM SERII SMART
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile
Zgodność ze smartfonamiiPhone®, Android™
Akcje

Profile aktywności

Dostępne profile aktywności na siłowniSiła, HIIT, Trening Wydolnościowy, Trening na Maszynie Eliptycznej, Schody, Ergometr wioślarski
MultisportTriatlon, Pływanie/Bieganie
ZDROWIESpacer, Pilates, Joga
TRENING W HALIBieg na bieżni mechanicznej, Bieganie po torze krytym
Bieganie w terenieBieganie, Bieg na bieżni lekkoatletycznej, Bieg przełajowy, Ultrabieg, Trasa biegu z przeszkodami
Dostępne profile czynności rekreacyjnych w terenieWędrówka, Wspinaczka w pomieszczeniach, Bouldering, Wspinaczka, Myślistwo, Jeździectwo, Golf, Disc golf, łucznictwo
Dostępne profile jazdy roweremJazda rowerem, Jazda miejska, Kolarstwo górskie, Jazda po szutrze, Jazda rowerem do pracy, Wycieczki rowerowe, E-rower, Kolarstwo górskie (rower elektryczny), Jazda Rowerem w Pomieszczeniu, Jazda przełajowa, BMX
Dostępne profile pływaniaPływanie w basenie, Pływanie na otwartym akwenie
na wodzieSUP, Wioślarstwo, Kajakarstwo, Surfing, Kiteboarding, Windsurfing, Wędkarstwo, Wodniactwo, Żeglarstwo, regaty, Narty wodne, Wakeboarding, Wakesurfing, Tubing, Ekspedycja żeglarska, Sporty wodne powierzchniowe, Nurkowanie z rurką
Sporty motorowe

Motorcycling, Overlanding, Motocrossing, ATVing, Snowmobiling

SPORTY RAKIETOWETenis, Pickleball, Badminton, squash, tenis stołowy, Padel, Tenis platformowy, Racquetball
ŚNIEG I ZIMANarty, Snowboard, Snowboard poza trasą, Biegi narciarskie, Narciarstwo przełajowe, łyżwiarstwo, Chodzenie po śniegu w rakietach śnieżnych
Profile sportoweKoszykówka, Siatkówka, Hokej na trawie, Hokej na lodzie, Piłka nożna, Futbol amerykański, Lacrosse, Rugby, Ultimate Disc, Krykiet, Softball, Baseball
W PIERŚCIENIUBoks, Mieszane sztuki walki
INNE PROFILE AKTYWNOŚCIFunkcja Jumpmaster, Aktywności taktyczne, Jazda na rolkach

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Wykrywanie zdarzeń podczas wybranych aktywności
Alert wykrywania zdarzeń w telefonie dla urządzeń noszonych na ciele
Pomoc
Aplikacja LiveTrack
Group LiveTrack
Udostępnianie zdarzeń na żywo

Funkcje taktyczne

Podwójna siatka współrzędnych
Pozycje XERO™

Funkcje związane z grami

Gaming
Zgodność z aplikacją GameOn™

Funkcje Żeglarstwo

Fabrycznie załadowane profile łodziWodniactwo, żegluga, regaty
Alarm kotwiczny
Sterowanie autopilotem
Przesyłanie danych łodzi
Wirtualna linia startu
Odliczanie czasu
Tryb asystenta halsowania
Wbudowany barometr i tabele pływówTak (pływy do pobrania)
Pilot silnika trollingowego w zegarku

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków
Alerty ruchu (wyświetlane w urządzeniu po okresie bezczynności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby je zresetować)
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
Spalone kalorie
Piętra w górę
Przebyty dystans
Minuty intensywnej aktywności
Funkcja TrueUp™
Funkcja Move IQ™
Aplikacja Garmin Connect ™ ChallengesTak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

Sprzęt fitness / siłownia

Treningi siłowe
Treningi HIIT
Treningi jogi
Treningi Pilates
Animacje treningowe na ekranie
Obraz zaangażowania partii mięśniowych
Automatyczne liczenie powtórzeń

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Strony własnych danych
Plany treningów do pobrania
Asystent kursu
Strefy tętna
Alerty tętna
Kalorie na podstawie tętna
% maksymalnego tętna
% rezerwy tętna
CZAS REGENERACJI
Automatyczne tętno maksymalne
Widok/widżet wyścigu
Status zmienności tętna
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku)Tak (ze zgodnym akcesorium)
Transmisja tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia)
Częstotliwość oddechu (podczas ćwiczeń) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Prędkość i dystans GPS
Niestandardowe profile danych
Auto Pause®
Trening interwałowy
Ulepszony interwał (obejmuje otwarte powtórzenia, stronę danych interwałów, ekran odpoczynku i automatyczne wykrywanie)
Zaawansowane treningi
Tryby zasilania – ustawienia baterii na czas aktywności z możliwością dostosowania
Tempo i dystans biegu czujnika HRM
Auto Lap®
Ręcznie oznaczane okrążenia
Czasy odpoczynku
Konfigurowalne alerty okrążenia
Aklimatyzacja do temperatury i wysokości
Pułap tlenowy (bieg)
Pułap tlenowy (bieg szlakiem)
Wytrzymałość w czasie rzeczywistym
Ocena poziomu wytrzymałości
Wskaźnik Obciążenia
Obciążenie treningowe
Charakter obciążenia treningowego
Efekt treningu
Efekt treningu (beztlenowego)
Główna korzyść (etykiety efektu treningu)
Konfigurowalne alerty
Monity dźwiękowe
Multisport auto transition
Czas ukończenia
Virtual Partner
Virtual Racer™
Automatyczne aktywności Multisport
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport
Funkcja Garmin Live Segments
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments)
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem)
Wyznaczanie popularnych tras TRENDLINE™
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków
Przyciski dostępu
Autoprzewijanie
Historia aktywności w zegarku
Physio TrueUp
Ujednolicony stan wytrenowania

Funkcje biegowe

Pomiar GPS odległości, czasu i tętna
Dynamika bieguTak (ze zgodnym akcesorium)
Stosunek ruchu pionowego do ruchu poziomegoTak (ze zgodnym akcesorium)
Bilans i czas kontaktu z podłożemTak (ze zgodnym akcesorium)
Długość kroku (na bieżąco)Tak (ze zgodnym akcesorium)
Kadencja (zapewnia informacje na temat liczby kroków na minutę w czasie rzeczywistym)
Moc biegowa
Tempo skorygowane względem nachylenia
Przygotowanie wydolnościowe
Próg mleczanowyTak (ze zgodnym akcesorium)
Strategie tempa PacePro™
Treningi biegowe
Ocena formy na podbiegach
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką
Symulator wyścigu
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)
Wykrywanie biegu/spaceru/stania

Funkcje golfowe

43 000 wgranych pól golfowych z całego świata
Odległość do początku, środka i końca greenów
Odległość do lay-upów/doglegów
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)Automatyczny
Cyfrowa tablica wyników
Własne cele
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e)
Garmin AutoShot™
Pełna mapa wektorowa
Automatyczne aktualizacje CourseView
FUNKCJA GREENVIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHOROGIĘWKI
Hazardy i cele na polu golfowym
PinPointer
Dystans PlaysLike
Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu)
Wynik handicapu
Timer rundowy / licznik dystansu
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymagane akcesorium)
Parowanie z aplikacją Garmin Golf
Oficjalny turniej

Funkcje dla zajęć na powietrzu

Nawigacja od punktu do punktu
Elektroniczna ścieżka rejestrowana na bieżąco
Wróć do startu
TracBack®
Tryb UltraTrac
Tryb W okolicy
Przed tobą
Profil wysokości
Dystans do celu
Wskaźnik trendu barometru
Planowanie wspinaczek ClimbPro™
Prędkość pionowa
Całkowity wznios/spadek<
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony