Garmin Tactix 7 AMOLED Edition /wyświetlacz adaptacyjny [010-02931-01]

Dostępność: NA WYCZERPANIU
Wysyłka w: Wysyłka w ciągu 24 godzin w dni robocze
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 6 089,00 zł 6089.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Garmin
Kod produktu: 010-02931-01

Opis

Opis

Dane techniczne

W pudełku

Instrukcja obsługi

Inne modele z serii

TAKTYCZNY, MULTISPORTOWY ZEGAREK GPS KLASY PREMIUM

Ten multisportowy zegarek GPS z adaptacyjnym wyświetlaczem AMOLED, tradycyjnymi przyciskami i dotykowym ekranem zapewnia specjalistyczne funkcje taktyczne, a także mapy, muzykę, zaawansowane funkcje treningowe i inne możliwości.
Ten jasny, czytelny wyświetlacz AMOLED może dostosować się do potrzeb misji, m.in. poprzez przyciemnienie ekranu.
Wbudowana latarka z białym lub zielonym światłem rozjaśnia otoczenie.
Czas pracy baterii już Cię nie ogranicza, ponieważ wynosi nawet 31 dni w trybie zegarka.
Przemknij niepostrzeżenie dzięki specjalistycznym funkcjom taktycznym, takim jak zgodność z noktowizorem, tryb ukrycia czy wyłącznik bezpieczeństwa.
Odnajdź się w terenie dzięki wstępnie załadowanym mapom, obsłudze wielopasmowego modułu GPS i czujnikom nawigacji zewnętrznej.
Oprogramowanie Applied Ballistics jest wstępnie załadowane w urządzeniu i możesz je odblokować za pośrednictwem AB Synapse™ — aplikacji mobilnej firmy Garmin (wymagana opłata aktywacyjna).

CZAS DZIAŁANIA BATERII

Uzyskaj nawet 31 dni pracy na baterii w trybie zegarka oraz maks. 89 godz. w trybie GPS.

JAKOŚĆ I ZAAWANSOWANA KONSTRUKCJA

Trwała, spełniająca amerykańskie normy wojskowe (MIL-STD-810) dotyczące temperatury, wstrząsów i wodoodporności, a zarazem wyrafinowana konstrukcja mieści duży wyświetlacz o przekątnej 1,4″.

EKRAN DOTYKOWY I PRZYCISKI

Sprawdzone przyciski sterujące, które działają zawsze i wszędzie, zostały uzupełnione o czuły ekran dotykowy, który zapewnia szybki i intuicyjny dostęp do funkcji i ustawień.

W pełni wyposażony i gotowy do działania każdego dnia.

WBUDOWANA LATARKA Z ZIELONYM I BIAŁYM ŚWIATŁEM

Wbudowana latarka wielodiodowa poprowadzi Cię w warunkach słabego oświetlenia, zapewniając szybki dostęp do jasnego, stabilnego strumienia światła zielonego lub białego. W trybie noktowizji białe światło jest wyłączone, a zielone światło latarki możesz przyciemnić.

ZGODNOŚĆ Z TRYBEM NOCNYM

Niezależnie od tego, czy korzystasz z urządzeń do obserwacji nocnej, czy nie masz żadnego specjalnego sprzętu, tryb noktowizji pozwala na działanie w ukryciu, a możliwość przyciemnienia lub całkowitego wyłączenia wyświetlacza zapewni Ci niewidoczność w ciemnościach.

TRYB UKRYCIA

Tryb ukrycia zapobiega zapisywaniu i udostępnianiu pozycji GPS oraz wyłącza bezprzewodową łączność i komunikację, nie wyłączając operacyjnych funkcji zegarka.

PRZYCISK WYMAZYWANIA DANYCH

Jeśli bezpieczeństwo danych stanie się problemem, przycisk bezpieczeństwa wyczyści dane użytkownika urządzenia.

TRYB JUMPMASTER

Funkcja ta umożliwia obliczanie punktów otwarcia na dużych wysokościach zgodnie z wytycznymi wojskowymi i pomaga dotrzeć do celu po skoku.

DWA FORMATY POZYCJI

Swoją lokalizację możesz łatwo zsynchronizować z innymi, wyświetlając na jednym ekranie układ UTM i wojskowy system odniesienia siatki.

ODWZOROWANIE PUNKTÓW TRASY

Ustaw i zapisz zdalne pozycje geostrategiczne, które będą później używane do nawigacji.

POLOWANIE

Monitoruj swoje polowanie i zaznaczaj punkty orientacyjne bezpośrednio na zegarku.

NAWIGACJA BEZPOŚREDNIA

Nawiguj bezpośrednio do lokalizacji lub punktu trasy w światowej bazie danych lotniczych. Możesz też wybrać funkcję Najbliższe, aby aktywować ścieżkę do pobliskiego lotniska.

RAPORTY POGODOWE

Umożliwia on dostęp do pogody lotniczej, w tym radaru NEXRAD, danych METAR i TAF, dzięki którym można sprawdzić wiatr, widzialność, ciśnienie barometryczne i inne parametry.

OUTDOOR MAPS+

Opcjonalna subskrypcja usługi Outdoor Maps+ zapewnia dostęp do map premium (pokrycie wyłącznie Stanów Zjednoczonych) i zdjęć satelitarnych (pokrycie globalne) pobieranych bezpośrednio do zegarka

KALKULATOR BALISTYCZNY

Odblokuj kalkulator Applied Ballistics za pośrednictwem

Osiągnij nowy poziom

WBUDOWANE APLIKACJE SPORTOWE

Skorzystaj z wbudowanych profili aktywności dla biegów przełajowych i biegów w hali, pływania, biegania, jazdy na rowerze, wędrówek, wiosłowania, narciarstwa, gry w golfa, surfowania i wspinania po sztucznych ściankach wspinaczkowych i wielu innych.

ĆWICZENIA HIIT

Ten profil aktywności śledzi trening interwałowy o dużej intensywności, w tym ćwiczenia AMRAP, EMOM, Tabata i wprowadzone ręcznie. Możesz ustawić liczbę rund, interwały ćwiczeń/odpoczynku i inne.

CODZIENNE SUGESTIE TRENINGOWE

Przeglądaj cały tydzień codziennych sugestii treningowych, które aktualizują się po każdym biegu lub jeździe na rowerze, aby zoptymalizować Twój proces treningowy i regenerację. Sugestie dopasowane są również do startów zapisanych w kalendarzu Garmin Connect.

WIZUALNA SYMULACJA CZASU WYŚCIGU

Na podstawie historii biegów i ogólnej sprawności fizycznej funkcja ta podaje szacunkowe tempo dla dystansu, który chcesz przebiec. Dane trendu pokazują, jakie efekty przynosi trening wraz z upływam czasu.

PRZED TOBĄ

Podglądaj wybrane punkty na trasie w mgnieniu oka. Możesz wyświetlać także statystyki efektywności, międzyczasów i dystansu/wysokości oraz podsumowania najważniejszych punktów szlaku.

TECHNOLOGIA PACEPRO™

Pierwsza w swoim rodzaju funkcja PacePro pomaga utrzymać tempo podczas biegu dzięki nawigacji dostosowanej pod kątem nachylenia terenu.

WSKAZÓWKI TEMPA DOSTOSOWANE DO PROFILU TRASY

Nie strać sił przed zakończeniem aktywności. Po skonfigurowaniu pól danych biegu, łatwiej zrozumiesz w jaki sposób dostosować tempo do planu w różnych warunkach terenowych.

STATYSTYKI EFEKTYWNOŚCI

Wyświetl zaawansowane pomiary treningowe, które obejmują dane dynamiki biegu, pułap tlenowy uwzględniający temperaturę otoczenia i wysokość, pułap tlenowy podczas biegów po szlakach, asystenta odpoczynku i inne dane.

MONITOROWANIE WYDOLNOŚCI

Korzystaj z tych danych, aby śledzić i kontrolować wysiłek fizyczny, co pomoże uniknąć nadmiernego wysiłku na początku biegu lub jazdy rowerem.

ASYSTENT ODPOCZYNKU

Po każdym treningu czas odpoczynku informuje Cię, kiedy będziesz w stanie przystąpić do kolejnego intensywnego treningu. Jest on obliczany w oparciu również o takie czynniki, jak intensywność treningu, wysiłek, aktywności w ciągu dnia i sen.

DYNAMIKA JAZDY NA ROWERZE GÓRSKIM

Śledź szczegóły każdej jazdy dzięki pomiarom jazdy rowerem górskim ze specjalnymi pomiarami trudności (Grit) i płynności (Flow™), które oceniają trudność trasy i płynność zjazdu, a na koniec podają wynik, który można pobić następnym razem.

FUNKCJA CLIMBPRO

Korzystając ClimbPro na zaplanowanych kursach, można wyświetlać w czasie rzeczywistym informacje o bieżących i zbliżających się wzniosach, w tym o nachyleniu, odległości i wzroście wysokości — a także o obniżeniu zbiegach, zjazdach i płaskich fragmentach.

FUNKCJE SURFINGOWE

Przygotuj się na jazdę na fali. Zegarek tactix obsługuje funkcję Surfline Sessions™, umożliwiającą filmowanie każdej pokonywanej fali kamerą Surfline. Dzięki subskrypcji Surfline Sessions możesz je później obejrzeć i ocenić swoje pływanie.

NARCIARSTWO SKITUROWE I JAZDA NA SNOWBOARDZIE

Od teraz te profile aktywności automatycznie rozpoznają podejścia i zjazdy. Dzięki temu możesz włączyć aktywność na samym początku i nie martwić się zmianą profilu, ponieważ zegarek będzie je prawidłowo śledził przez cały dzień.

DYNAMIKA BIEGÓW NARCIARSKICH

Po sparowaniu z paskiem na klatkę piersiową HRM-Pro™ (sprzedawanym oddzielnie) pomiar aktywności dla biegów narciarskich może określać obciążenie treningowe.

WIDŻET WYŚCIGU

Przygotuj się do następnego startu dzięki wskazówkom treningowym, codziennym spersonalizowanym sugerowanym treningom i przewidywaniom czasu ukończenia na podstawie informacji o trasie, pogodzie i wynikach.

Stan wytrenowania

Korzystając z nowych parametrów, takich jak status zmienności tętna, historia ostatnich ćwiczeń i wydajność, można łatwo uzyskać wgląd w swój ogólny wysiłek i dowiedzieć się, czy trening jest efektywny, czy jesteś w szczycie formy lub się przemęczasz.

OCENA GOTOWOŚCI DO TRENINGU

Z samego rana otrzymasz ocenę gotowości do treningu oszacowaną na podstawie jakości snu, odpoczynku, obciążenia treningowego i innych czynników. Dzięki temu będzie można określić, czy dzień jest odpowiedni dla intensywnego treningu, czy raczej odpoczynku.

STATUS ZMIENNOŚCI TĘTNA

Uzyskaj głębsze zrozumienie ogólnego stanu zdrowia, treningu i odpoczynku dzięki zmienności tętna podczas snu, w oparciu o technologię opracowaną przez nasz zespół Firstbeat Analytics™.

NADGARSTKOWY POMIAR MOCY BIEGOWEJ

Sprawdź, jaką moc generujesz na szlaku lub drodze, aby móc lepiej zarządzać swoim wysiłkiem i udoskonalić trening. Nie są wymagane żadne akcesoria.

POMIAR DYNAMIKI BIEGU W ZEGARKU

Ten smartwatch mierzy kluczowe parametry biegu, takie jak rytm, długość kroku, czas kontaktu z podłożem i wiele innych parametrów.

Funkcje dostosowane do każdego typu przygody.

TECHNOLOGIA SATIQ™

Wielopasmowy moduł GPS z technologią SatIQ zapewnia najlepszą dokładność określania pozycji, a jednocześnie pozwala zoptymalizować czas pracy baterii urządzenia.

PRZEWODNIK PO MAPACH NEXTFORK™

Z łatwością nawiguj na szlaku za pomocą szybkiego podglądu. Zobacz odległość do następnego skrzyżowania szlaków, a także jego nazwę.

CZUJNIKI ABC

Na nowym szlaku korzystaj z czujników ABC, m.in. z wysokościomierza, wskaźnika wysokości, barometru i 3-osiowego elektronicznego kompasu.

MAPY PÓL GOLFOWYCH

Korzystaj z kolorowych map CourseView ponad 43 000 pól golfowych na całym świecie, a także z funkcji celowania i PlaysLike Distance.

MAPY SKIVIEW™

Pokonuj stoki dzięki fabrycznie załadowanym mapom SkiView i wyświetlaj nazwy zjazdów oraz oceny trudności dla ponad kurortów narciarskich na całym świecie.

MAPY TOPOACTIVE

tactix 7 zawiera fabrycznie załadowane mapy mapy TopoActive z Twojego regionu i umożliwia bezpłatne pobieranie dodatkowych map z całego świata, aby nie zdarzyło Ci się zgubić drogi w podróży. Wbudowany moduł Wi-Fi umożliwia łatwe ładowanie i aktualizowanie map i oprogramowania bez użycia komputera.

MENEDŻER ZASILANIA

Zobacz, w jaki sposób różne ustawienia i czujniki wpływają na czas pracy baterii zegarka, aby wprowadzić zmiany, które natychmiast wydłużą możliwy czas pracy.

Poznaj swoje ciało dzięki stałemu monitorowaniu kondycji.

NADGARSTKOWY CZUJNIK TĘTNA

Technologia optycznego pomiaru tętna pozwala mierzyć intensywność aktywności, a także zmienności tętna aby obliczyć poziom stresu. Technologia działa również pod wodą bez użycia paska z czujnikiem tętna.

PORANNY RAPORT

Zaraz po przebudzeniu otrzymasz przegląd swojego snu, odpoczynek i perspektyw treningowych — wraz ze stanem zmienności tętna, gotowość do treningu i pogodą. Dostosuj raport, aby wyświetlić wybrane dane.

ASYSTENT JET LAGU

Zminimalizuj skutki jet lagu za pomocą wskazówek dotyczących spędzania czasu na słońcu, harmonogramu snu i ćwiczeń podczas kolejnej długiej podróży. Wpisz szczegóły podróży do kalendarza w aplikacji Garmin Connect™ na smartfon i obserwuj sposób, w jaki Twój zegar biologiczny dostosowuje się do następnego celu podróży.

PULSOKSYMETR

Czujnik pulsoksymetru wykorzystuje do śledzenia aklimatyzacji wysokościowej i monitorowania snu wiązki światła na Twoim nadgarstku w celu określenia stopnia absorpcji tlenu przez ciało.

ZAAWANSOWANE MONITOROWANIE I OCENA JAKOŚCI SNU

Uzyskaj szczegółowy obraz snu na podstawie czasu fazy snu płytkiego, głębokiego i REM. Wyświetlaj wszystkie te dane w specjalnym widżecie, który wyświetla wynik snu i analizy.

MONITOR ENERGII BODY BATTERY™

Optymalizuj rezerwy energii swojego ciała, wykorzystując wskaźniki zmienności tętna, wysiłku, snu i inne dane do określenia gotowości do aktywności lub potrzeby odpoczynku.

MONITOROWANIE ODDECHU

Monitoruj sposób oddychania w ciągu dnia, podczas snu, ćwiczeń oddechowych i jogi.

FUNKCJA HEALTH SNAPSHOT™

Zapisz 2-minutową sesję, aby zarejestrować kluczowe statystyki, w tym tętno, zmienność tętna, natlenienie krwi, oddech i stres. Następnie wygeneruj raport z tymi statystykami w aplikacji Garmin Connect™ na kompatybilnym smartfonem, aby go udostępnić.

MONITOROWANIE NAWODNIENIA

Rejestruj dzienne spożycie płynów, aby pamiętać o odpowiednim nawadnianiu organizmu. Po włączeniu automatycznego celu zobaczysz szacowane straty potu po aktywności, a cel zostanie odpowiednio dostosowany.

Więcej funkcji dla życia poza pracą.

POWIADOMIENIA Z TELEFONU

Wiadomości e-mail, SMS-y i alerty można odbierać bezpośrednio w zegarku sparowanym ze zgodnym urządzeniem.

APLIKACJE MUZYCZNE

Możesz zapisać do 2000 utworów lub skorzystać z aplikacji do strumieniowego przesyłania w zgodnych serwisach, w tym Spotify, Deezer i Amazon Music, a także słuchać muzyki przez słuchawki wyposażone w technologię Bluetooth.

PŁATNOŚCI ZBLIŻENIOWE GARMIN PAY™

Zakupy zrobisz w mgnieniu oka dzięki płatnościom zbliżeniowym Garmin Pay dostępnym u wybranych dostawców.

FUNKCJE BEZPIECZEŃSTWA I ŚLEDZENIA

Po sparowaniu zegarka i telefonu Twoja lokalizacja może być wysyłana na bieżąco do kontaktów, ręcznie lub – podczas wybranych aktywności na powietrzu ‒ automatycznie, dzięki wbudowanej funkcji wykrywania zdarzeń.

CONNECT IQ™ STORE

Pobierz niestandardowe tarcze zegarka, dodaj pola danych i pobierz aplikacje oraz widżety ze sklepu Connect IQ Store w .

MONITOR AKCJI

Śledź do 50 ulubionych akcji bezpośrednio na nadgarstku dzięki aplikacji Stocks. Wystarczy rzut oka, aby w łatwy sposób sprawdzać akcje i monitorować ich ceny oraz trendy w ciągu dnia.

TRYB RED SHIFT

Funkcja ta zmienia kolor wyświetlacza na odcienie czerwieni, aby pomóc Ci lepiej zaaklimatyzować się w ciemniejszych warunkach i zmniejszyć zakłócenia cyklu snu.

Paski QuickFit® pozwolą ci dopasować zegarek do swojego stylu bez użycia narzędzi.

Ogólne

MATERIAŁ SOCZEWKISzkiełko szafirowe
Materiał ramkiTytanowy
ObudowaPolimer wzmocniony włóknem szklanym z tylną pokrywą z tytanu
Zgodność z opaską QuickFitW zestawie (26 mm)
Materiał paskaNylon i silikon
ROZMIAR KOPERTY (szer. × dł. × wys.)51 x 51 x 16,4 mm
Pasuje na nadgarstki o tych obwodach:
Pasek silikonowy: 127–210 mm
Pasek skórzany: 135–213 mm
Pasek z tkaniny: 135–213 mm
Pasek z metalu: 135–225 mm
Masa96 g (obudowa: 59 g)
Klasa wodoszczelności10 ATM
Ekran dotykowy
Typ wyświetlaczaAMOLED
Wymiary wyświetlacza, szer. x wys.35,56 mm (1,4″) średnica
Rozdzielczość wyświetlacza, szer. x wys.454 x 454 piks
Kolorowy wyświetlacz
Latarka LEDTak (biały/zielony)
Czas działania bateriiW trybie zegarka: do 31 dni (11 dni w trybie ciągłego włączenia)
Tryb oszczędzania baterii zegarka: do 41 dni
Tylko GPS: do 89 godz. (58 godz. w trybie ciągłego włączenia)
Wszystkie systemy satelitarne: nawet 62 godz. (48 godz. gdy stale włączony)
Wszystkie systemy satelitarne + Multi-band: Do 38 godzin (30 godzin zawsze włączony)
Wszystkie systemy satelitarne i muzyka: do 17 godzin
Maksymalny czas pracy baterii w trybie GPS: do 145 godz.
Tryb GPS wycieczki: do 27 dni
Metoda ładowaniaŁadowarka ze złączem Garmin
Pamięć/historia32 GB

Cechy zegarka

Czas/data
Synchronizacja czasu przez GPS
Automatyczny czas letni
Budzik
Minutnik
Stoper
Godzina wschodu/zachodu słońca

Monitorowanie stanu zdrowia

Nadgarstkowy pomiar tętna (stały, co sekundę)
Średnie dzienne tętno spoczynkowe
Alerty nietypowo wysokiego tętnaTak (wysokie i niskie)
Rytm oddychania (24x7)
Saturacja na podstawie pomiaru pulsoksymetru
Wiek sprawnościowy tak (w aplikacji)
Monitor energii Body Battery™
Całodzienne obciążenie stresem
Minutnik oddychania relaksacyjnego
Ćwiczenia oddechowe
Sen Tak (zaawansowane)
Ocena jakości snu i statystyki
Nawodnienie Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Funkcje zdrowia kobiet Tak (w serwisie Garmin Connect™ i opcjonalnym widżecie Connect IQ™)
Zestawienie danych nt. zdrowia
ASYSTENT JET LAGU

Czujniki

GPS
GLONASS
Galileo
Pozycjonowanie na wielu częstotliwościach
Technologia SatIQ™
Nadgarstkowy pomiar tętna Garmin Elevate™
Pulsoksymetr do monitorowania stopnia aklimatyzacji
Wysokościomierz barometryczny
Kompas
Żyroskop
Akcelerometr
Termometr
Czujnik oświetlenia otoczenia

Funkcje telefoniczne przydatne na co dzień

ŁącznośćBluetooth®, ANT+®, Wi-Fi®
Connect IQ™ (tarcze zegarka, pola danych, widżety i aplikacje)
Sklep Connect IQ™ w urządzeniu
Powiadomienia Z Telefonu
Odpowiedź tekstowa / odrzuć połączenie za pomocą wiadomości tekstowej (tylko dla systemu Android™)
Poranny raport
Kalendarz
Prognoza pogody
Synchronizacja ustawień w czasie rzeczywistym z Garmin Connect™ Mobile
Oszczędzanie baterii – tryb zegarka o niskim poborze mocy z możliwością dostosowania
Sterowanie muzyką
Odtwarza muzykę
Pamięć na muzykę
Znajdź mój telefon
Funkcja Znajdź Mój Zegarek
Pilot VIRB®
STEROWANIE TRENAŻEREM SERII SMART
Zgodność z Garmin Connect™ Mobile
Zgodność ze smartfonamiiPhone®, Android™
Akcje
Garmin Pay™

Funkcje bezpieczeństwa i monitorowania

Wykrywanie zdarzeń podczas wybranych aktywności
Alert wykrywania zdarzeń w telefonie dla urządzeń noszonych na ciele
Pomoc
Aplikacja LiveTrack
Group LiveTrack
Udostępnianie zdarzeń na żywo

Funkcje taktyczne

Tryb ukrycia
Tryb nocny
Podwójna siatka współrzędnych
PRZYCISK WYMAZYWANIA DANYCH

Funkcje lotnicze

Baza(-y) portów lotniczych na świecie
3-osiowy kompas ze wskaźnikiem sytuacji horyzontalnej HSI
Wiele stref czasowych, w tym czas Zulu/UTC
Dane NEXRAD na przenoszonej mapie
Przenoszenie mapy z lotniczymi punktami trasy
Światowa baza danych NAVAID i skrzyżowań
Pulsoksymetr w czasie lotu
METAR (Meteorological Aerodrome Report)
TAF (Terminal Aerodrome Forecast)

Funkcje śledzenia aktywności

Licznik kroków
Alerty ruchu (wyświetlane w urządzeniu po okresie bezczynności; wystarczy chodzić przez kilka minut, aby je zresetować)
Cel automatyczny (rozpoznaje poziom aktywności użytkownika i wyznacza dzienny cel kroków)
Spalone kalorie
Piętra w górę
Przebyty dystans
Minuty intensywnej aktywności
Funkcja TrueUp™
Funkcja Move IQ™
Aplikacja Garmin Connect ™ ChallengesTak (opcjonalna aplikacja Connect IQ)

Sprzęt fitness / siłownia

Dostępne profile aktywności na siłowniSiła, HIIT, Trening Wydolnościowy, Trening na Maszynie Eliptycznej, Schody, Ergometr Wioślarski, boks, Mieszane sztuki walki, Pilates, Joga
Treningi wydolnościowe
Treningi siłowe
Treningi HIIT
Treningi jogi
Treningi Pilates
Animacje treningowe na ekranie
Obraz zaangażowania partii mięśniowych
Automatyczne liczenie powtórzeń

Funkcje szkolenia, planowania i analizy

Strefy tętna
Alerty tętna
Kalorie na podstawie tętna
% maksymalnego tętna
% rezerwy tętna
CZAS REGENERACJI
Automatyczne tętno maksymalne
Widok/widżet wyścigu
Status zmienności tętna
Ocena gotowości do treningu
Pomiar tętna do wysiłku (urządzenie mierzy zmienność tętna przez 3 minuty, gdy użytkownik stoi w miejscu, aby zbadać szacowane natężenie wysiłku; wynik jest przedstawiony na skali 1 do 100, gdzie niskie wartości oznaczają niski poziom natężenia wysiłku)Tak (ze zgodnym akcesorium)
Transmisja tętna (przesyłanie danych tętna przez ANT+™ do sparowanego urządzenia)
Częstotliwość oddechu (podczas ćwiczeń) Tak (ze zgodnym akcesorium)
Prędkość i dystans GPS
Strony własnych danych
Niestandardowe profile danych
Auto Pause®
Trening interwałowy
Ulepszony interwał (obejmuje otwarte powtórzenia, stronę danych interwałów, ekran odpoczynku i automatyczne wykrywanie)
Zaawansowane treningi
Plany treningów do pobrania
Tryby zasilania – ustawienia baterii na czas aktywności z możliwością dostosowania
Tempo i dystans biegu czujnika HRM
Auto Lap®
Ręcznie oznaczane okrążenia
Czasy odpoczynku
Konfigurowalne alerty okrążenia
Aklimatyzacja do temperatury i wysokości
Pułap tlenowy (bieg)
Pułap tlenowy (bieg szlakiem)
Wytrzymałość w czasie rzeczywistym
Ocena poziomu wytrzymałości
Wskaźnik Obciążenia
Stan wytrenowania
Obciążenie treningowe
Charakter obciążenia treningowego
Efekt treningu
Efekt treningu (beztlenowego)
Główna korzyść (etykiety efektu treningu)
Udoskonalone monitorowanie czasu odpoczynku
Codzienne sugestie treningowe
Konfigurowalne alerty
Monity dźwiękowe
Czas ukończenia
Virtual Partner
Virtual Racer™
Automatyczne aktywności Multisport
Ręcznie wprowadzane aktywności Multisport
Asystent kursu
Segmenty (Live, Garmin)
Funkcje Strava (Beacon, Live Segments)
Kreator kursu trasy powrotnej (bieganie / jazda rowerem)
Wyznaczanie popularnych tras TRENDLINE™
Blokada ekranu dotykowego i/lub przycisków
Przyciski dostępu
Autoprzewijanie
Historia aktywności w zegarku
Physio TrueUp
Ujednolicony stan wytrenowania

Funkcje biegowe

Dostępne profile bieguBieganie, Bieg na bieżni lekkoatletycznej, Bieg na bieżni mechanicznej, Bieganie po torze krytym, Bieg przełajowy, bieganie wirtualne, ultrabieg
Pomiar GPS odległości, czasu i tętna
Dynamika biegu
Stosunek ruchu pionowego do ruchu poziomego
Bilans i czas kontaktu z podłożem
Długość kroku (na bieżąco)
Kadencja (zapewnia informacje na temat liczby kroków na minutę w czasie rzeczywistym)
Moc biegowa
Tempo skorygowane względem nachylenia
Przygotowanie wydolnościowe
Próg mleczanowyTak (ze zgodnym akcesorium)
Strategie tempa PacePro™
Treningi biegowe
Ocena formy na podbiegach
Automatyczne przełączanie między biegiem i wspinaczką
Symulator wyścigu
Obsługa czujnika prędkości i rytmu (z czujnikiem)
Wykrywanie biegu/spaceru/stania

Funkcje golfowe

43 000 wgranych pól golfowych z całego świata
Odległość do początku, środka i końca greenów
Odległość do lay-upów/doglegów
Pomiar dystansu uderzenia (oblicza dokładny dystans dla uderzeń wykonanych na polu)Automatyczny
Cyfrowa tablica wyników
Własne cele
Śledzenie statystyk (liczba uderzeń, liczba puttów w rundzie, liczba uderzeń na greeny i fairway'e)
Garmin AutoShot™
Pełna mapa wektorowa
Automatyczne aktualizacje CourseView
FUNKCJA GREENVIEW Z RĘCZNYM POZYCJONOWANIEM CHOROGIĘWKI
Hazardy i cele na polu golfowym
PinPointer
Dystans PlaysLike
Wybieranie celów dotknięciem (po dotknięciu celu na ekranie jest wyświetlany dystans do dowolnego punktu)
Wynik handicapu
Funkcja TempoTraining (sygnały dźwiękowe wskazują idealny stosunek backswingu i downswingu na poziomie 3:1)
Timer rundowy / licznik dystansu
Zgodność z automatycznym systemem śledzenia kijów golfowych (wymagane akcesorium)
Prędkość i kierunek wiatru (wymaga połączenia z aplikacją golfową)
WIRTUALNY CADDIE
Parowanie z aplikacją Garmin Golf
Oficjalny turniej
Poziomice greenów (dla subskrybentów Garmin Golf)

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony